19.08.2022

Про нас

Студія дизайну та ремонту ArtStudioLeO

В нашій нелегкій справі створення будь-якого унікального дизайнерського і архітектурного продукту головне – це команда. Люди, здатні професійно, відповідально, креативно і творчо вирішувати поставлені перед ними завдання, враховуючи нюанси проекту та побажання замовника.

Пропрацювавши на ринку даних послуг вже багато років, студія дизайну та ремонту ArtStudioLeO зуміла зібрати саме таку команду. В якій кожен займається своєю справою і несе відповідальність за отриманий результат. Персонал нашої компанії постійно прогресує, підвищує свою кваліфікацію на всіляких тематичних семінарах, тренінгах та курсах. Регулярно відвідує виставки та форуми з архітектури, дизайну та будівництва. Тому у нас ви можете замовити дизайн інтер’єру, ремонт і будівництво практично будь-якого проекту. Від маленької квартири-студії, до великого заміського будинку, кафе, магазину чи офісного приміщення.

Студія дизайну інтер’єру та ремонту ArtStudioLeO починалася як сімейна арт студія Лекової Ольги, заснованій у 2009 році. Але з часом довелося розширювати штат. Були запрошені фахівці різних профільних напрямків. Будівельна, дизайнерська та художня освіта дозволяє керівнику приймати безпосередню участь в реалізації проектів і орієнтуватися в ремонтно-будівельних роботах, нюансах декорування інтер’єру, включаючи розпис стін, створення вітражів, оформленні картин.

Об’єднання наших творчих і професійних особистостей направлено на створення затишку і комфорту в ваших будинках, квартирах і офісах. Ми шануємо традиції, але в той же час ми не боїмося змін. Ми налаштовані на хвилю розуміння потреб і бажань наших клієнтів.

АртстудіоЛеО – компанія ідеально збалансована з дизайнерами, декораторами, керівниками проектів, підрядниками і постачальниками для управління проектами від натхнення до реалізації. Готові виконувати дизайн інтер’єру та ремонтно-будівельні роботи в Києві, інших містах України, а також за межами країни.

Для нас честь працювати над інтер’єрами і екстер’єрами наших клієнтів, які є істинним відображенням їх смаку та їх життя.

З радістю чекаємо вас в нашій студії дизайну і ремонту Лекової Ольги ArtStudioLeO для плідної і творчої співпраці!

Гарантия качества услуг от Artstudioleo