17.08.2022

Ціни

Ціни на послуги студії дизайну і ремонту ArtStudioLeO

При виборі підрядників на проектні роботи, виконання дизайну інтер'єру, будівництво або ремонт квартири, будинку або офісу, дуже важливим моментом крім порівняння цін на ці послуги є склад планованих до виконання робіт, а також пакет проектної документації та дизайн-проекту. Найчастіше до нас звертаються замовники із проектом інших будівельних та архітектурних компаній, який насправді й назвати таким неможливо повною мірою. Ці проекти включають лише невелику частину нашого розділу архітектури або розділу дизайн-проекту. І, відповідно, за такого підходу до проектування, неможливо скласти повний кошторис робіт, а про будівництво без ретельного опрацювання розділу конструкції взагалі не може йтися.

Замовляючи робочий проект або дизайн інтер'єру квартири, будинку або котеджу, вам слід з'ясувати, як виглядатиме він, з яких розділів складатиметься, щоб мати повне уявлення про кінцевий результат.

При пошуку будівельної бригади для виконання ремонту вашої квартири в новобудові не потрібно порівнювати окремі одиничні розцінки. Це дурна витівка, яка не покаже вам об'єктивної картини. Необхідно порівнювати кошторисні пропозиції на основі однакових вихідних даних. Тільки в цьому випадку ви зрозумієте серйозність підходу та якість опрацювання пропозиції від тієї чи іншої компанії.

assistant32 Звертаємо увагу, що фахівці нашої студії дизайну та ремонту Artstudioleo готові БЕЗКОШТОВНО! проконсультувати з будь-якого питання, що вас цікавить.

Телефонуйте за телефонами 095-813-06-60 або 097-874-72-33.

Або пишіть на наш електронний адресу artstudioleo@gmail.com. І ми в найкоротший термін зв'яжемося з вами.

 

Розробка індивідуального архітектурно-будівельного проекту котеджу – від 120 грн/м2

 

 

Будівництво котеджів - від 250 $ / м2

 

Розробка дизайн-проекту квартири, будинку - від 300 грн/м2

(при площі понад 200 м2 вартість обумовлюється індивідуально)

 

Ремонтні роботи – від 1300 грн/м2

Ціни на проектування котеджів, розробку дизайн проекту квартири та ремонтно-будівельні роботи у Києві та інших містах вказані орієнтовні. Для більш точного прорахунку вартості робіт, розробки проектної документації та детальної оцінки необхідних заходів Вам необхідно зв'язатися будь-яким зручним способом зі спеціалістами арт студії дизайну та ремонту Artstudioleo та отримати безкоштовну консультацію.

Студія дизайну та ремонту Artstudioleo економить гроші, час та нерви своїм замовникам, надаючи
знижки до 30% на купівлю найдорожчих матеріалів для будівництва, ремонту та декору приміщень. Звідки береться ця знижка? Відповідаємо. За час роботи наша компанія вступила у партнерські відносини з багатьма студіями декору, меблевими фабриками та магазинами, салонами текстилю, виробниками будівельних та оздоблювальних матеріалів, постачальниками побутової техніки. І нам, як постійним партнерам та замовникам, надається все це зі знижкою до 30%, яку ми даруємо нашим клієнтам. Учасниками даної програми виступають тільки постачальники і торгові марки, що добре зарекомендували і перевірені часом. Пропоновані нами матеріали та обладнання зможуть задовольнити потреби навіть найвибагливіших замовників. Ми хочемо, щоб наші клієнти залишалися задоволеними та рекомендували нашу студію дизайну та ремонту своїм друзям та знайомим. А заощаджені на ремонті таким способом гроші краще витратите на свою відпустку:)

Чекаємо на вас для плідної співпраці!