20.08.2022

Наші послуги

Наші послуги

 

Студія дизайну інтер'єру та ремонту ArtStudioLeO надає різноманітні послуги.

 

Компанія ArtStudioLeO проводить проектування та будівництво котеджів, будинків під ключ у Києві та інших містах України, розробку дизайну інтер'єру квартир, будівельні та ремонтно-оздоблювальні роботи, комплектацію інтер'єру та декорування приміщень.

У нас ви зможете замовити дизайн інтер'єру квартири, будинку чи офісу. Якщо ви хочете отримати відмінний та неповторний дизайн, наші фахівці допоможуть вам у цьому. Ціна на дизайн інтер'єру у Києві вас приємно здивує. А замість цього ви отримаєте ексклюзивний, індивідуальний дизайн, в якому ви почуватиметеся комфортно та зручно.

Наступний етап після розробки дизайну інтер'єру – його реалізація. Наша студія дизайну виконує ремонтні роботи будь-якої складності. Зробити ремонт квартири у Києві наша команда зможе за вищим розрядом, так що ви залишитеся задоволені. А наші ціни на ремонт будинку, квартири чи офісу конкурентоспроможні з іншими будівельними бригадами та компаніями України. Ми гарантуємо якісне виконання оздоблювальних робіт і точно відповідно до обумовлених термінів.

 

Якщо ви вирішили збудувати заміський будинок, котедж або дачу, то у нас ви зможете замовити індивідуальний проект будинку з урахуванням усіх ваших побажань. Вам не потрібно шукати різні компанії, ми в комплексі запропонуємо найкращі архітектурні рішення планування, зовнішнього вигляду (фасаду) вашого майбутнього будинку, розробимо дизайн інтер'єру, зможемо ушляхетнити його прилеглу територію, виконавши ландшафтний дизайн. Ми зможемо побудувати будинок із бетону, дерева, шлакоблоку, цегли. Для нас не проблема збудувати еко-будинок; так званий розумний дім; Найпопулярніші останнім часом купольні будинки.

 

 

 

 

 

Дизайн-проект інтер'єра

 

 

 

 

Ремонт та оздоблення під ключ

 

 

 

 

Комплектація інтер'єра

 

 

 

 

Ландшафтний дизайн

 

 

 

 

Архітектурне проектування

 

 

 

 

Будівництво котеджів

 

 

 

 

 

За час діяльності нашої компанії ми зуміли налагодити хороші партнерські відносини з найбільшими виробниками та постачальниками будівельних та оздоблювальних матеріалів, що дозволяє купувати їх за доступною ціною або зі значною знижкою, що суттєво заощаджує ваші кошти та час.

Для отримання більш детальної інформації та безкоштовної консультації: